fbpx

dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

W 2007 roku ukończyłam I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). W latach 2007- 2014 pracowałam w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Od 2014 roku jestem asystentem w  Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa uzyskałam w 2014 roku.

Od początku pracy zawodowej zajmuję się diagnostyką znamion barwnikowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod diagnostyki dermatologicznej (dermoksopia, wideodermoskopia, refleksyjna mikroskopia konfokalna). Uzyskałam stopień doktora nauk medycznych, nadany przez I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, po obronie pracy doktorskiej pt. „Przydatność dermoskopii i refleksyjnej mikroskopii konfokalnej we wczesnym wykrywaniu rogowacenia słonecznego i raków skóry.”

Zostałam dermatologiem, ponieważ szukałam takiej specjalizacji, która poza standardową diagnostyką i leczeniem pacjentów w oparciu o badanie podmiotowe i przedmiotowe da mi również możliwość wykonywania zabiegów chirurgicznych, co pozwoli mi w sposób kompleksowy zaopiekować się moimi pacjentami.

W swojej codziennej pracy klinicznej zajmuję się leczeniem wszystkich chorób dermatologicznych. Jednak najbliższe mojemu dermatologicznemu sercu są nowotwory skóry – począwszy od ich rozpoznania aż do ich leczenia. Dlatego nigdy nie rozstaję się z dermoskopem. Wykonuję zabieg z zakresu dermatochirugii oraz laseroterapii. Ponadto od samego początku swojej pracy zawodowej zajmuję się dermatologią estetyczną. Jestem wykładowcą na Podyplomowych Studiach z Medycyny Estetycznej Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Wykonuję nie tylko pełny zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ale również specjalizuję się w leczeniu powikłań po tego typu zabiegach. Z uwagi na wieloletnią współpracę z najlepszymi w Polsce i na świecie specjalistami z zakresu leczenia chorób owłosionej skóry głowy ja również zajmuje się diagnostyką i leczeniem łysienia.

W wolnych chwilach spacerując z moim psem nałogowo słucham podcastów. Powoli moją nową pasją staje się dogfrisbee. Z uwagi na posiadanie dwóch piłkarzy w domu mimowolnie staje się fanem piłki nożnej. A Tatry są miejscem, w którym odpoczywam najlepiej.

Zapraszam dorosłych i młodzież po 14 rż do naszej placówki na Wilanowie. Możliwość zapisu w kalendarzu poniżej!


Zapisz się online teraz! Bez rejestracji!

Zadzwoń do nas!