fbpx

dr n. med. Martyna Smolińska

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

W 2015 roku ukończyłam z wyróżnieniem kierunek lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując nagrodę Rektora dla najlepszego absolwenta roku. Od 2016 r. pracuję jako lekarz rezydent w Klinice Dermatologicznej Szpitala Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dermatologia była moją pasją już od okresu studiów, prowadziłam wówczas badania nad patofizjologią czerniaka oraz mechanizmami starzenia. W 2022 r. zdobyłam tytuł doktora nauk medycznych w oparciu o wyniki badań nad podłożem genetycznym łuszczycy. 

W pracy dermatologa dążę do znalezienia odpowiedzi: właściwej diagnozy, przyczyn choroby, możliwości zapobiegania i leczenia. Każdy problem analizuję indywidualnie, opracowuję wraz z pacjentem plan działania, starając się być przewodnikiem w procesie diagnozy i leczenia.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz dermatologią zabiegową i przeciwstarzeniową.

Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society.

Konsultuję w języku polskim i angielskim.

Zapraszam dorosłych i dzieci w każdym wieku do naszej placówki w Śródmieściu. Możliwość zapisu w kalendarzu poniżej!


Zapisz się online teraz! Bez rejestracji!

Zadzwoń do nas!