fbpx

lek. Magdalena Jasińska

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskała w 2017 roku. Od 2018 roku zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie. Pracownik dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od początku pracy zawodowej zajmuje się dermatologią kliniczną (choroby skóry dzieci, młodzieży i dorosłych) oraz zabiegową (biopsja zmian skórnych, krioterapia, elektrochirurgia, łyżeczkowanie, laser CO2, dermatochirurgia). 

Posiada doświadczenie w diagnostyce dermoskopowej i wideodermoskopowej zmian skórnych ze szczególnym uwzględnieniem zmian przednowotworowych i nowotworowych oraz diagnostyce łysienia z wykorzystaniem metody trichoskopii. 

Wykonuje wybrane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Członek European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc czynny udział w kursach i konferencjach zarówno w kraju jak i na świecie.

Zapraszam dorosłych i młodzież do naszej placówki na Wilanowie. Możliwość zapisu w kalendarzu poniżej!


Zapisz się online teraz! Bez rejestracji!

Zadzwoń do nas!